Tıbbi Bölüm Kalite Sorumluları

Sıra NoBölümKalite Sorumlusu (Asıl) Kalite Sorumlusu (Yedek) 
 1 Acil Tıp A.D. Prof.Dr. Oktay ERAY Doç.Dr. A.Fırat BEKTAŞ 
 2 Adli Tıp A.D.  Prof.Dr. Sema DEMİRÇİN Yrd.Doç.Dr. Y. Mustafa KARAGÖZ 
 3 Aile Hekimliği A.D. Doç.Dr. Melahat AKDENİZ   
 4 Anesteziyoloji ve Reanimasyon A.D.  Prof.Dr. Zeki ERTUĞ  Doç.Dr. Nesil COŞKUNFIRAT 
 5 Çocuk Cerrahisi A.D. Yrd.Doç.Dr. Cem BONEVAL Prof.Dr. Mustafa MELİKOĞLU
 6 Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları A.D.  Doç.Dr. Esin ÖZATALAY  Uzm.Dr. Aslı SÜRER ADANIR 
 7 Çocuk Sağığı ve Hastalıkları A.D.  Prof.Dr. Aygen BİNGÖL  Uzm.Dr. Mesut PARLAK 
 8 Deri ve Zührevi Hastalıklar A.D.  Prof.Dr. Özlem DİCLE Prof.Dr. Ertan YILMAZ 
 9 Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon A.D.  Yrd.Doç.Dr. Hakan NUR Prof.Dr. Nehir SAMANCI KARAMAN 
 10 Genel Cerrahi A.D.  Yrd.Doç.Dr. Muhittin YAPRAK  Doç.Dr. Ayhan MESCİ 
 11 Göğüs Cerrahisi A.D.  Doç.Dr. Makbule ERGİN Prof.Dr. Levent DERTSİZ 
 12 Göğüs Hastalıkları A.D.  Prof.Dr. Aykut ÇİLLİ  Prof.Dr. Ömer ÖZBUDAK 
 13 Göz Hastalıkları A.D.  Yrd.Doç.Dr. H. Deniz İLHAN  Yrd.Doç.Dr. Elif Betül TÜRKOĞLU 
 14
 İç Hastalıkları
 Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları B.D.  Prof.Dr. Ramazan SARI  Prof.Dr. Hasan Ali ALTUNTAŞ 
 Gastroenteroloji Bilim Dalı  Yrd.Doç.Dr. Mete AKIN  Prof.Dr. Bülent YILDIRIM
 Hematoloji Bilim Dalı  Yrd.Doç.Dr. Ozan SALİM  Uzm.Dr. Turgay ULAŞ
 Allerji, İmmünoloji ve Romatoloji Bilim Dalı  Doç.Dr. Veli YAZISIZ  Prof.Dr. Ender TERZİOĞLU
 İç Hastalıkları Bilim Dalı  Prof.Dr. Erkan ÇOBAN  Uzm.Dr. İrfan TURSUN
 Geriatri Bilim Dalı  Prof.Dr. Erkan ÇOBAN  Uzm.Dr. İrfan TURSUN
 Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı  Yrd.Doç.Dr. S. Sezgin GÖKSU
 Nefroloji Bilim Dalı  Prof.Dr. Ramazan ÇETİNKAYA  Prof.Dr. F. Fevzi ERSOY
 Yoğun Bakım Bilim Dalı  Doç.Dr. Melike CENGİZ  Prof.Dr. F. Fevzi ERSOY
 15  İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji A.D.   Prof.Dr. Dilara İNAN  Prof.Dr. Ata Nevzat YALÇIN 
 16  Kadın Hastalıkları ve Doğum A.D.  Yrd.Doç.Dr. Murat ÖZEKİNCİ   Doç.Dr. Nasuh Utku DOĞAN 
 17  Kalp Damar Cerrahisi A.D.   Yrd.Doç.Dr. Salih ÖZÇOBANOĞLU   Uzm.Dr. Umut KÖKSEL 
 18  Kardiyoloji A.D.   Doç.Dr. R. Emre ALTEKİN   Yrd.Doç.Dr. Mustafa Serkan KARAKAŞ 
 19  KBB A.D.   Prof.Dr. Hasan Ümit ÖZÇAĞLAR   Dr. Cem Celal ASLAN 
 20  Nöroloji A.D.   Doç.Dr. Nur Ebru BARÇIN   Yrd.Doç.Dr. Ali ÜNAL 
 21  Nöroşirurji A.D.  Prof.Dr. Mahmut AKYÜZ  Doç.Dr. Murat ALTAŞ 
 22  Nükleer Tıp A.D.  Prof.Dr. Adil BOZ  Prof.Dr. Metin ERKILIÇ 
 23  Ortopedi ve Travmatoloji A.D.   Yrd.Doç.Dr. Kürşad DABAK   Prof.Dr. Mustafa ÜRGÜDEN
 24  Patoloji A.D.   Prof.Dr. İnanç Elif GÜRER   Doç.Dr. İrem Hicran ÖZBUDAK 
 25  Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi A.D.   Doç.Dr. Özlenen ÖZKAN   
 26  Ruh Sağlığı ve Hastalıkları A.D.   Doç.Dr. Mustafa Mehmet ERYILMAZ   
 27  Radyasyon Onkolojisi A.D.   Prof.Dr. Melek Gamze AKSU   Yrd.Doç.Dr. Nina TUNCEL 
 28  Radyoloji A.D.  Prof.Dr. Kamil KARAALİ   Prof.Dr. Metin ÇUBUK 
 29  Tıbbi Genetik A.D.   Doç.Dr. Özden ALTIOK CLARK   Yrd.Doç.Dr. Aslı TOYLU 
 30  Üroloji A.D.   Prof.Dr. Erol GÜNTEKİN   Prof.Dr. M. Faruk USTA 
 31
Merkez Laboratuvar
 Biyokimya     Prof.Dr. Halide AKBAŞ 
 Mikrobiyoloji  Prof. Dr. Dilek ÇOLAK  Prof.Dr. Dilara ÖĞÜNÇ
 Prof.Dr. Gözde ÖNGÜT
 Tıbbi Genetik Anabilim Dalı  Prof.Dr. Özden ALTIOK CLARK  Yrd.Doç.Dr. Aslı TOYLU
 Doku Tipleme Laboratuvarı  Öğr.Gör. Yahya KILINÇ  Biyolog Nurten SAYGIN EKİNCİ
 32  A Blok Ameilyathane  Prof.Dr. Fatma ERTUĞRUL  Yrd.Doç.Dr.Nesil COŞKUNFIRAT 
 33  B Blok Ameliyathane   Doç.Dr. Nesil COŞKUNFIRAT   
 34  Günübirlik Cerrahi Merkezi  Doç.Dr. Suat ŞANLI  
 35  Organ Nakli  Koord.Uzm. Nilgün KEÇECİOĞLU   Hemşire Ali TUGAY 
 36  Spor Hekimliği A.D.   Doç.Dr. Ethem KAVUKCU   Mehmet ŞAHİN 
 37  Kan Merkezi   Burak AKKURT   Necip SÖNMEZ